Pracownicy Agencji

AKTUALNOŚĆI

Aktualnie w naszej Agencji...

Aktualność


Przedstawiamy poniżej aktualności, informacje, wydarzenia i ciekawostki związane z działalnością i funkcjonowaniem Agencji AGAR.

Zapraszamy serdecznie do lektury.
Agencja AGAR ochrania ZUS Oddział w Opolu
Agencja AGAR, po praz kolejny w ostatnich dwóch latach, złożyła najkorzystniejszą ofertę w zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na ochronę obiektów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu oraz w podległych jednostkach organizacyjnych zlokalizowanych na ternie województwa opolskiego. Realizacja przedmiotu zamówienia rozpoczęła się od dnia 01 czerwca 2014 r.
Urząd Miasta Opola pod ochroną Agencji AGAR
Agencji AGAR przejęła od dnia 01 maja 2014 r. ochronę obiektów Urzędu Miasta Opola w tym m. in. opolski Ratusz oraz budynek Urzędu Miasta zlokalizowany na Placu Wolności 7-8. W ramach umowy wykonywane są także usługi monitorowania systemów alarmowych wraz z zapewnieniem grup interwencyjnych.Kolejne Obiekty29 Stycznia 2012


Terez chronimy także Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu
Od stycznia 2012 r. Agencja AGAR wzięła pod swoją ochronę kolejne obiekty użyteczności publicznej oraz mienie wojskowe. W wyniku przeprowadzonych postępowań przetargowych prowadzonych w trybie przetargów nieograniczonych uzyskaliśmy zamówienie na ochronę osób i mienia Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, Urzędu Skarbowego w Strzelcach Opolskich oraz realizowanej za pośrednictwem Specjalnych Uzbrojonych Formacji Ochronnych ochrony mienia Jednostki Wojskowej w Opolu.


Brzeg 2011 POLSKA - NIEMCY U20
Przy komplecie 2 tysięcy widzów, na stadionie Regionalnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Brzegu w dniu 12 listopada 2011 r. rozegrany został mecz piłkarskiej kadry narodowej do lat 20 z zespołem z Niemiec. Mecz zakończył się historyczną wygraną naszych reprezentantów. Powody do zadowolenia ma także nasza Agencja, której profesjonalne działania na terenie stadionu w Brzegu skutecznie zapewniły bezpieczeństwo uczestnikom widowiska. Maksymalne zaangażowanie w przygotowanie, a następnie wzorowa realizacja zadań zabezpieczenia meczu dały efekt w postaci sielankowej atmosfery na stadionie.


Zawody strzeleckie służb mundurowych


Agencja AGAR, w dniu 23 września 2011 r., wzięła udział w zawodach strzeleckich służb mundurowych oraz agencji i firm ochrony osób, mienia, konwoju i specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych. Organizatorem zawodów była Komenda Miejska Policji w Opolu. Turniej odbył sie w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej”. Rywalizacja służb mundurowych odbyła się na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu. W turnieju brały udział zespoły złożone z trzech zawodników, którzy wykonywali na czas strzelanie statyczne oraz dynamiczne. Naszą Agencję reprezentowali Marcin Rapiejko, Radosław Wojtarowicz oraz Tomasz Adaszyński. Za umiarkowany sukces można uznać, uzyskanie przez przedstawicieli naszej firmy, w klasyfikacji zespołowej trzeciego miejsca wśród agencji ochrony biorących udział w zawodach.

Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych Zawody strzeleckie służb mundurowych
mecz odry opole12 Września 2011

Ochrona meczu ODRA OPOLE - Skałka Żabnica
W dniu 10 września 2011 r. odbył się kolejny mecz zespołu ODRA OPOLE. Tym razem ODRA podejmowała Skałkę Żabnica. Rezultat meczu 1:1 nie jest z pewnością dla zespołu z Opola w pełni zadawalający.
Mecz jak zwykle ochraniała nasza Agencja.mecz odry opole29 Sierpnia 2011

Ochrona meczu ODRA OPOLE - Szczakowianka Jaworzno
Na stadionie ODRY OPOLE przy ul. Oleskiej w dniu 27 sierpnia 2011 r. rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy ODRĄ OPOLE a Szczakowianka Jaworzno. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Nad bezpieczeństwem osób tam zgromadzonych czuwała nasza Agencja. Nie odnotowano żadnych incydentów.przetarg1 Maja 2011

Sąd okregowy w Opolu
W wyniku przeprowadzonego przez Sąd Okręgowy w Opolu postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego Agencja AGAR uzyskała zamówienie na ochronę osób, budynków i mienia Sądu Okręgowego w Opolu zlokalizowanego w Opolu przy Placu Daszyńskiego 1 oraz ul. Plebistycotwej 3a.